Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Marie Curie nyomában

A Marie Curie nyomában címmel meghirdetett (NTP-KTK-20-B-0009 kódjelű) pályázat keretében, a programban résztvevő tanulóink több látványos és érdekes programban vettek részt. A délutáni foglakozások keretében látványos kémiai bemutatót szerveztünk számukra, melyben ők is aktívan rész vettek, és később ők maguk is bemutatóval készültek, melyet iskolánk tanulói számára be is mutattak.

Erről a program zárásaként kisfilmet készítettünk, tanulóink aktív közreműködésével. A filmben megjelennek az általuk a program során készült fotók, amelyet zenei aláfestéssel összevágtak, illetve az általuk tartott bemutatóról készült videófelvétel. A film elkészítése is közösen készült, ezáltal fejlesztve digitális kompetenciájukat is.

 

Horváth Éva tehetségműhely-vezető