Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Európai Uniós előadás

Kisújszállás Város Önkormányzata pályázatának jóvoltából iskolánk 3 technikumi osztálya rendhagyó osztályfőnöki órán vehetett részt, amelyen az Európai Unió pályázati lehetőségeivel ismerkedtek foglalkozás keretében. Megtapasztalhatták a pályázatírás és lebonyolítás folyamatát, amelyre tanulmányaik lezárása után nekik is lehetőségük lesz.

Köszönjük az órák megtartását az Ex Ante Tanácsadó Iroda munkatársainak, Janza Frigyes és Szabó Márta projektfelelősnek.

A programsorozat novemberben folytatódik egy álláskereső tréninggel és egy felsőoktatásról szóló tájékoztatóval.

Ezúton köszönöm az illéssys diákok aktív részvételét, ugyanis az előadó elismerően szólt a hozzáállásról, a válaszok minőségéről és a feltett kérdések színvonaláról.

Tóth László igazgatóhelyettes

GALÉRIA