Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Az Illéssy több mint iskola: Akkreditált Kiváló Tehetségpont!

Intézményünk 2014-ben vált tehetségponttá, azóta elkötelezetten segítjük tanulóinkat abban, hogy egyéni képességeiket kibontakoztathassák. Támogatjuk személyiségfejlődésüket, valamint tehetségműhelyekben biztosítjuk számukra a tehetségfejlesztés lehetőségét: tanulóink részt vehetnek a gasztronómiai, angol nyelvi, kézműves, kommunikációs, természettudományos és röplabda tehetségműhelyek munkájában. Idén két tanulónk részesült a MATEHETSZ egyéni ösztöndíj támogatásában. 

2018. március 24-én intézményünk eddigi tehetséggondozó munkájának elismeréseként a Nemzeti Tehetségsegítő Tanácstól három évre megkapta az Akkreditált Kiváló Tehetségpont címet.

Továbbra is segítjük tanulóinkat abban, hogy egyéni képességeiket fejleszthessék, intézményünk minden diákja számára biztosítjuk a tehetségtámogatást, valamint az egyéni tehetségtérkép elkészítésével igyekszünk a tanulók számára érdeklődésüknek megfelelő foglalkozásokat biztosítani, mert számunkra minden gyermek érték

Szidey Szilvia, a tehetséggondozó munkaközösség vezetője

GALÉRIA