Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kisütött a nap az Illéssy-napokra

A Covid-19 járvány hosszú hónapokra csendessé tette az iskolák termeit. A digitális oktatás megszűnése után lelkes diákokkal találkozhattam az év utolsó DÖK gyűlésén. 100%-os volt a jelenlét, és osztályközösségi szinten is kiforrott ötletekkel jöttek a fiatalok. Különböző sport- és ügyességi játékok is ajánlásra kerültek, amit sikerült megvalósítani. Az aktív első nap ajándéka pizza és koktél volt, mely a 10. B tanulók segítésével valósult meg. Utolsó napra hagytuk az osztályfőzést, ami nagyon jó hangulatban telt el. Még a tanulók szórakoztak, igazgató úr sem ült tétlenül, szorgalmasan írta alá diákjaink év végi bizonyítványait.

Öröm volt nézni, hogy rövid időre, de az iskolába visszatért az élet!

Hajdu-Ráfis Tamás

diákönkormányzati munkát segítő tanár

GALÉRIA