Üdvözöljük iskolánk weboldalán

DÖK nap az Illéssyben

2026. június 19-én, a tanév utolsó napján diákönkormányzati napot tartottunk. A rendezvény célja az volt, hogy diákjaink közös játékkal, kötöttségek nélkül töltsék ezt a napot.

A főépületben számos társasjáték, logikai játék, rejtvény és sportolási lehetőség is várta. Többen most ismerkedtek meg a Mölky, avagy a finn teke szabályaival, és élhettek át izgalmas pillanatokat a vidám versengés közben.

A résztvevők jókedvvel, élményekkel tele zárták a 2025-2026-os tanévet. A program közös jégkrémezéssel zárult, ami a meleg időben különösen jól esett.

 

Piller Adrien tanárnő

GALÉRIA