Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Szép sikerek az Országos Elsősegélynyújtó Verseny területi versenyén

2024. április 25-én került megrendezésre az 52. Országos Elsősegélynyújtó Verseny területi versenye Kenderesen, amelyen 3 iskola 7 csapata versenyzett. A felkészült diákoknak 6 állomáshelyen kellett helytállniuk elsősegélynyújtási ismereteikkel. Volt diszkóbaleset, égési sérülés, újjáélesztés és ezzel kapcsolatos tesztkitöltés is.

Iskolánk 5 csapattal jeleskedett. A felnőtt kategóriában sikerült I. helyezést elérnünk, ezáltal tovább jutottak lányaink a megyei versenyre is, név szerint: Balogh Boglárka, Fodor Dóra, Lukács Dzsesszika, Szalai Fanni és Tóth Laura.

Szép eredménnyel szerepelt többi csapatunk is az ifjúsági kategóriában, így a 10. B osztály és 11. B osztály lányai is.

II. helyezés (11. B): Balogh Vanda, Herczegh Krisztina, Laska Katrin, Máté Viktória, Polgár Ditta, Szilágyi Vivien.

III. helyezés (10. B): Hahn Hanna, Nagy Kitti, Nyíri Natália, Szabó Gerda, Tóth Izabella

IV. helyezés (11. B): Balogh Nikolett, Borsos Glória, Daru Ramóna, Kompanek Fruzsina, Nagy Luca

V. helyezés (10. B): Csőreg Zsófia, Deres Gréta, Éliás Adrienn, Komócsin Laura, Makai Réka, Olajos Cintia.

GALÉRIA