Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Ragyognak az Illéssy csillagai

2023. április 14-én került megrendezésre Pécsett a Cserepka János Magyar–Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Sportiskola, Általános Iskola, Gimnázium és Technikumban a II. Országos Bibliaismereti Vetélkedő, ami most nem a gasztronómiával, hanem a sporttal volt kombinálva. A még csak 9. évfolyamos kis csillagjaink az előkelő 6. helyezést érték el, a testben és lélekben is fárasztó országos versenyben.

A sportos feladatot az 5. helyen hozták diákjaink, aminek jó eredményéhez hozzájárulhattak a testnevelés órák mellett a csütörtöki pécsi és kozármislenyi városnézés közel 12 km-es túrája. A csapat tagjai voltak: Lukács Titanilla Jázmin, Madarász Emese, Nagy Erika és Vas János Dominik. A tanulók felkészítője Bögös Jenő tanár úr volt.

Nem feledve a nyitógondolatot „Én vagyok az út, az igazság és az élet” (János14,6). Az utunk jövőre is elvezet Pécsre. Szívből gratulálunk és további sok sikereket kívánunk!

 

Tóth László igazgatóhelyettes

GALÉRIA