Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Illéssys sikerek az idegen nyelvű képregényíró versenyen

Idegen nyelv, képregény és környezetvédelem? A tapolcai Széchenyi István Baptista Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium országos versenyében jól megfért egymás mellett e három terület. Az ősz folyamán ugyanis az intézmény képregényíró versenyt hirdetett angol és német nyelven. A téma egy rendhagyó környezetvédelmi akció volt. A kilencedikes tanulóink által készített pályaművek eredményeiről április 22-én, a Föld napján értesültünk. Nagy örömünkre tanulóink egészen kiváló eredményeket értek el.

I. helyezést ért el Farkas Noémi és Cirják Zsolt német nyelven. Felkészítő tanáruk: Fodorné Soós Éva

II. helyen végzett Szentannai Larissza és Melkvi Lili Szimonetta angol nyelven. Felkészítő tanáruk: Duli Annamária

Emléklapot kapott: Fehér Imre, Gyökeres Adrián, Balogh Tibor és Sándor Kata.

Tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak gratulálok, további eredményes versenyzést kívánunk!

 

Toldi Attila igazgató