Üdvözöljük iskolánk weboldalán

KÖZLEMÉNY

Tisztelt Szülők, Kedves Diákjaink!

 

Egyes intézmények veszélyhelyzeti működéséről szóló 353/2022. (IX. 19.) Korm. rendelet 3. §-a meghatározta, hogy az olyan köznevelési intézményben, amelynek épületében 14. életévüket be nem töltött gyermekek gondozása, nevelése, illetve oktatása zajlik, a fűtés útján biztosított léghőmérsékletnek legalább a 20 Celsius-fokot el kell érnie. A középiskolás korosztály esetében a legalább a 18 Celsius-fokot kell biztosítani.

Intézményünk és a fenntartó arra törekszik, hogy a tanuláshoz és a szellemi munkához szükséges 20 °C biztosított legyen minden osztályteremben. Ugyanakkor a tanulók is tudnak tenni annak érdekében, hogy az egyéni hőérzet megfelelő és kellemes legyen.

Ennek érdekében:

  • réteges öltözködés szükséges a téli hónapokban,
  • ülőpárna / derékmelegítő hozatalának célszerűsége.

 

Köszönjük az együttműködést, mert közös érdekünk a jelenléti oktatás fenntartása.

 

Kisújszállás, 2022. november 4.

Iskolavezetés