Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Tanévnyitó istentisztelet az Illéssyben

Nagy örömünkre szolgált, hogy hosszú szünet után, szeptember 3-án ismét tarthattunk diák istentiszteletet iskolánkban. Meghívott vendégeink voltak dr. Steiner József, a Baptista Szeretetszolgálat missziói igazgatója és Szabó Balázs énekes. A ragyogó napsütéses idő lehetővé tette, hogy szabadtéren tartsuk meg alkalmunkat, így nem szorított bennünket a tornaterem korlátozott befogadóképessége.

Dr. Steiner József üzenete arról szólt, hogy hogyan tudjuk haszonnal forgatni a Szentírást. A szemléletes igehirdetésben többek között arra hívta fel a figyelmet, hogy a Biblia megértése akkor lesz eredményes, ha annak mondandóját olyan kedvesen fogadjuk, mint egy szívesen látott vendéget, örömmel fogadjuk, és helyet adunk neki.

Szabó Balázs dalaival erősítette meg, hogy milyen nagy szükségünk van Isten minden értelmet meghaladó szeretetére, hogy Neki gondja van ránk, nem lehetünk olyan helyzetben, hogy kiessünk a figyelméből, és Ő kész megmenteni bennünket.

Bögös Jenő hitéleti igazgatóhelyettes néhány záró gondolattal és imádsággal fejezte be alkalmunkat.

Ezúton is köszönjük vendégeink szolgálatát!

Az iskola minden dolgozójának és diákjának áldott és tartalmas 2021/2022-es tanévet kívánunk!

Bögös Jenő hitéleti igazgatóhelyettes

GALÉRIA