Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Pünkösdi évzáró istentisztelet

Június 3-án különleges pünkösdi, tanévzáró istentiszteletet tartottunk iskolánkban, melyen Francois Boudreau, kanadai missziónárius hirdette Isten üzenetét. Az alkalom különlegességét az adta, hogy Francois látványos bűvészmutatványokkal szemléltette üzenetét. Többek között beszélt fiatalkoráról, amikor úgy gondolta, hogy a Biblia hazudik. Később bizonyosságot nyert afelől, hogy érdemes hinni az Igének. Igazából lelkünk ellensége akarja, hogy hagyjuk figyelmen kívül a Szentírást, sőt, többször megpróbálta elpusztítani azt, de nem sikerült neki. Beszélt az összetört szívről, amit egyedül Jézus Krisztus tud begyógyítani. Természetesen minden fő mondanivalót látványos mutatványok mélyítettek el. Azt hiszem, a jelenlevők rendkívül érdekes és élményszerű igehirdetésen vehettek részt.

 

Bögös Jenő, hitéleti igazgatóhelyettes

GALÉRIA