Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Miniszteri és szakmai elismerések

2024. április 12-én Tóth László igazgatóhelyettes kollégánk a 2024-es stuttgarti Kulináris Olimpián való szerepléséért a Magyar Nemzeti Gasztronómia Szövetség (MNGSZ) tisztújító küldöttgyűlésén elismerő okleveleket vehetett át.

A dr. Nagy István agrárminiszter által aláírt Miniszteri elismerő okleveleket dr. Ökrös Oszkártól, a nemzetközi kapcsolatokért felelős helyettes államtitkártól vette át. Krivács András, az MNGSZ újraválasztott elnöke pedig Elnöki elismerő oklevéllel ismerte el kollégánk 2024 februárjában nyújtott munkáját.

Tóth László igazgatóhelyettesnek köszönjük, hogy öregbítette iskolánk és városunk hírnevét. Kitartást kívánunk a következő versenyre történő felkészülési időszakhoz.

 

Toldi Attila főigazgató

GALÉRIA