Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Illéssys diákok a Bocuse d’Or európai döntőjén

Iskolánk 13 szerencsés tanulója megtapasztalhatta a nemzetközi szakácsversenyek hangulatát. Lehetőségünk volt Budapesten a Bocuse d’Or európai döntőjén dolgozni. Pincértanulóink feladata a VIP étteremben való terítés és felszolgálás volt, szakácsaink pedig az étterem konyháján figyelték meg, hogy hogyan dolgoznak össsze a fine dining-ban járatos éttermek dolgozói. A két nap alatt a pincértanulóink lábába mintegy 30 km került, a lépésszámláló adatai alapján.

Mindkét szakma ifjú képviselői átélhették azt a pillanatot, amikor a magyar csapat ezüstérmet ért el az európai válogatón.

Tapasztalatokban és élményekben gazdagodott tanulóink csak dicséretet kaptak; különösen jólestek Vomberg Frigyes zsűritag elismerő szavai.

 

Tóth László igazgatóhelyettes

GALÉRIA