Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Húsvéti istentisztelet

Április 5-én, még a tavaszi szünet előtt, tartottuk meg húsvéti istentiszteletünket, melyen Révész Dániel keresztyén zeneszerző, előadó, a Fókusz Baptista Gyülekezet zenei vezetője volt a vendégünk. Mire van szükség egy lelket megérintő üzenethez? Azt hiszem elég hozzá egy őszinte szívből jövő megnyilvánulás. De, ha társul hozzá egy jó énekhang, valamint egy gitár, akkor mindenünk megvan egy lelket frissítő és megelevenítő alkalomhoz. Dani – ahogy magunk között szólítjuk – mindezzel rendelkezik. Zenei előadása a nagypénteki és húsvéti történések üzenetét és hangulatát követte. Az elején lassabb, líraibb, míg a végén lendületesebb, vidámabb énekek hangzottak el. A két zenei blokk között pedig Jézus Krisztus halála és a feltámadása pillanatait idézte fel. E történések nem csupán a múlt eseményei. Ezekben megmutatkozik, hogy Isten mennyire szeret minket és mindannyiunk számára van elfogadás, mindannyiunk számára van remény a holnapot illetően.

Köszönjük Daninak, hogy eljött hozzánk és gazdagította iskolánk mindennapjait, üzenetével, dalaival erősítette hitünket és reménységünket!

GALÉRIA