Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Fitnesz eszközök az Illéssyben

Új és üde színfolttal lett gazdagabb iskolánk udvara. Hat eszközből álló fitnesz parkot alakítottunk ki, mely az Illéssy Alapítvány 1,7 millió forintos pénzügyi támogatásával valósult meg. Tanulóink a tanévnyitó után vehették birtokba az eszközöket, remélhetően mindenki örömére. Az új „fitnesz park” nem csak a szabadidő hasznos eltöltését, hanem a testnevelés órák minél színesebb, változatosabb megtartását is elősegíti.

Régi vágyunk teljesült azzal is, hogy a távolugró gödör „nekifutó” pályáját rekortán felületre cseréltük. A korszerű gumiburkolat biztonságossá és időtállóvá tette a felületet, és remélhetően még messzebbre ugranak róla a tanulók. Az esztétikus kialakítás jól illeszkedik a „fitneszpark” környezetébe is.

Lévai János igazgatóhelyettes

GALÉRIA