Szalagavató

2019. december 02., 14:36

Végzős tanulóink különös izgalommal várták a 2019. november 29-ei péntek délutánt. Hagyományos középiskolai ünnepre, valétára gyűltek össze iskolánk utolsó éves diákjai, szeretteik kíséretében a Vigadó dísztermében. Elérkezett az a pillanat, amikor a szakmai- és érettségi vizsga előtti célegyenesbe fordult 105 végzős fiatalunk. Ennek bizonyságául az osztályfőnökök feltűzték a 2-5 éve szárnyaik alá vett diákjaiknak az iskolánk szalagját.

Az ünnepségen Keserűné Ébner Tünde tanárnő köszöntötte a város és a fenntartó vezetőségét, akik jelenlétükkel megtisztelték rendezvényünket, majd Toldi Attila igazgató úr köszöntötte a végzős diákokat. A diákok nevében Garai Sándor 13. A osztályos tanuló búcsúzott. A végzősök lelkes osztályfőnökeik társaságában a jövőre és az életre vonatkozó gondolatfüzérrel kedveskedtek a közönségnek.   

A szalagtűzés után tizenöt pár keringőjében gyönyörködhettünk, akiket Hidvéginé Kuliga Gyöngyi tanárnő készített fel.

Szalagavatónkon szép kiállású, fegyelmezett és büszke tanulók kapták meg a szalagot, akiknek a tanév hátralevő részéhez és a vizsgákhoz sok sikert kívánunk!  

Toldi Attila igazgató


Az eseményről készült fotók megtekinthetőek a facebook oldalunkon.