Karácsonyi szeretetvendégség

2019. december 30., 09:57

„Maradjatok meg ebben az én szeretetemben”

/János evangéliuma 15,9/

 

Az év utolsó tanítási napjának utolsó órái már az ünnepi ráhangolódás jegyében teltek az Illéssy-iskolában. Ismét a tornateremben álltuk körbe az iskola karácsonyfáját, melynél először Toldi Attila igazgató úr szólt az ünneplőkhöz; beszédében ismertette az elmúlt hónapok eseményeit, és kiemelte a különböző versenyeken eredményesen szereplő tanulóinkat. Szólt a szeretet pillanatairól, azok megbecsüléséről is. Majd meghallgattuk Fülöp Krisztina és Burai Nikoletta ünnepváró énekét. A dal után a jelenlévők Bögös Jenő hitéleti-nevelési igazgatóhelyettes karácsonyi gondolatait, és áldását hallgatták meg. Végül a művészeti iskola néptáncosainak betlehemes játéka emelte az ünnep meghittségét. Iskolai karácsonyi ünnepségünk zárásaként mézes süteményt és forró teát fogyaszthattak az iskolánk diákjai, majd kezdték meg a megérdemelt téli szünetet.

Néhány illéssys munkatárs (Duli Annamária, Hajdu-Ráfis Tamás, Toldi Attila, Tóth László) és diák december 21-én este a városi karácsonyi hangverseny hallgatóságát várta a Vigadónál mézes süteménnyel és az elmaradhatatlan krampampulival.

Toldi Attila igazgató

Karácsonyi szeretetvendégség