Ismét sokan jöttek el nyílt napunkra

2017. november 14., 19:06

 Iskolánk 2017. november 10-én ismét megnyitotta kapuit azok előtt az érdeklődő nyolcadikosok és szüleik előtt, akik a jövőben továbbtanulásukat tervezgetik az általunk kínált képzések valamelyikén. A megjelent több mint 130 főt Toldi Attila igazgató úr tájékoztatta az iskolánkban oktatott szakmákról és továbbtanulási lehetőségekről. Kiemelten is szólt a meghirdetett gimnáziumi osztályról, mely az emelt óraszámú idegen nyelvi képzéssel (heti 5 órában az első, heti 3 órában a második idegen nyelv) kifejezetten a felsőoktatásra (egyetem, főiskola) történő felkészítést tűzte ki célul. Az USA-ból érkezett anyanyelvi szaktanár is segíteni fogja a minél eredményesebb munkát. De hagyományosan meglévő, 4+1 éves kereskedelmi és vendéglátóipari szakgimnáziumi képzéseink mellett új ágazatként indítjuk a szociális képzést is. Ez az oktatási forma az 5 év alatt érettségit és két szakmai végzettséget nyújt leendő diákjainknak. Szakközépiskolában11 szakmában hirdetünk képzéseket, melyekből több ösztöndíjas szakma.

Ezt követően az iskola épületében berendezett kiállítást tekinthették meg, és megismerhették az egyes szakmák alapfogásait, sőt egy izgalmas és látványos természettudományos (kémiai) kísérleti nyílt órát is megtekintettek az érdeklődők.

Üzenjük a nyolcadikosoknak: szeptembertől szeretettel várunk benneteket!

Toldi Attila igazgató

Ismét sokan jöttek el nyílt napunkra