A lelkes diák? Tök jó!

2018. október 14., 09:24

Alig fejeztük be a „fecskék” avatását, a Diákönkormányzat már lelkesen osztogatta a tököket faragásra. Városunk egyik kedves vállalkozója, Parragh László úr, 40 db tököt ajánlott fel iskolánknak. Így minden osztály 2-2 fura figurát álmodhatott meg, és kést ragadva elkészíthette művét. Meghirdettük a város felé is, hogy lehet jönni farigcsálni, nézelődni. Tudtuk az elmúlt évből, hogy csodálatos látvány az a sok égő lámpás az esti sötétségben. A diákönkormányzat lelkes tagjai hatalmas kreativitással díszítették fel az iskola udvarát, a levegőben lógó szellemek, a fotósarok mindenki tetszését elnyerte. Ezúton is megköszönjük a májusban elballagott volt diáktársunk, Gergely Zita fotóit.

Az este? Fergetegesre sikerült! Zene, tánc, nevetés! Jó volt nézni és benne lenni egyaránt! Öröm volt látni, hogy kicsik és nagyok, fiatalok és felnőttek, diákjaink és volt diákjaink együtt szórakoznak. Mindenkinek jutott tea és pogácsa a 9. D szakácstanulóknak köszönhetően.

Az este 8 óráig tartó „tökös nap” nagyon jól sikerült, rég volt ilyen csodás hangulatú est az iskola udvarán!

Garai Sándor DÖK elnök