Vasárnap is iskolában, avagy Sunday School

2018. január 31., 08:54

A félév lezárása után diákjaink közül sokan úgy gondolták, hogy a tanulásból sohasem elég. Ezért 2018. január 28-án útra keltünk, hogy a B49 iskolagyülekezet szervezésében egy másfajta tanításnak legyünk fül- és szemtanúi Budapesten. A tartalmas délelőttön többek között tanítást hallhatunk a Bibliából Szenczy Sándortól, a Baptista Szeretetszolgálat elnökétől. Iskolánk régi kedves vendége Mező Misi és barátai élvezetes koncertet adtak. A vendéglátóink üdítővel és ebéddel kedveskedtek minden részvevőnek.

Köszönjük a lehetőséget. A diákok tolmácsolásában:

Tóth László kísérő-tanár

Ezúton is köszönet a diákoknak a fegyelmezett magatartásért, amit a rendezvényen és az utazás során tanúsítottak. Illéssys diákhoz méltóan viselkedtek.

Vasárnap is iskolában, avagy Sunday School