Szörnyű idő… – iskolánk megemlékezése október 6-án

2017. október 12., 18:08

A 2017-es esztendőben iskolánkat kérte fel Kisújszállás Város Önkormányzata és Képviselő-testülete, hogy a városi ünnepségen emlékműsorral tisztelegjen a 168 évvel korábban kivégzett hősökre.

A Keserűné Ébner Tünde tanárnő által koreografált műsor méltó és megrendítő módon idézte fel a „szörnyű napokat”. Köszönöm diákjaink kitartó felkészülését, az emlékező közönség elismerését kivívó előadását. Ezt szívesen teszem meg nevesítve is: Bernáth Ibolya, Borók Gergő, Csípő Sára, Czakó Krisztián, Deák Attila, Gál Dóra, Garai Sándor, Hajnal Zoltán, Horváth Dóra, Kiss Réka, Kun Gergő, Monoki Imre, Nánási Dávid, Pápai Norbert, Szabó Ábel, Szabó Ádám, Szűcs Dávid, Tóth Erik, Vitárizs Kitti.

Toldi Attila igazgató

Szörnyű idő… – iskolánk megemlékezése október 6-án