Ismét sokan jöttek el nyílt napunkra

2019. november 14., 10:43

Iskolánk 2019. november 11-én ismét megnyitotta kapuit azok előtt az érdeklődő nyolcadikosok és szüleik előtt, akik a jövőben továbbtanulásukat tervezgetik az általunk kínált képzések valamelyikén. A megjelent kb. 135 főt Toldi Attila igazgató úr tájékoztatta az iskolánkban oktatott szakmákról és továbbtanulási lehetőségekről. Kiemelten is szólt az 5 éves technikumi képzésekről, melyek esetében a felsőoktatásra történő felkészítést is cél. A hagyományosan meglévő, kereskedelmi és vendéglátóipari technikusi képzéseink mellett új ágazatként indítjuk a szociális képzést is. Ez a képzés is az 5 év alatt érettségit és szakmai végzettséget nyújt leendő diákjainknak.

Szakképző iskolában10 szakmában hirdettünk képzéseket, melyek mindegyike ösztöndíjas szakma lesz.

Ezt követően az iskola főépületében a Szakmák udvara várta a nyolcadikosokat, az aulában és a tantermekben minden szakmával megismerkedhettek, kipróbálták alapfogásait, ahol lehetett, a vendéglátóipari szakmákban kóstolhattak is. Izgalmas és látványos természettudományos (fizikai és kémiai) kísérleti nyílt órát is megtekintettek az érdeklődők.

Emlékbe vicces fényképeket is készíthettek, de ifjú vendégeink távozása után mi is jót bolondoztunk ezzel.

Üzenjük a nyolcadikosoknak: szeptembertől szeretettel várunk benneteket iskolánk középiskolás diákjaként!

 

Toldi Attila igazgató