Fitnesz eszközök az Illéssyben

2017. szeptember 08., 10:28

Új és üde színfolttal lett gazdagabb iskolánk udvara. Hat eszközből álló fitnesz parkot alakítottunk ki, mely az Illéssy Alapítvány 1,7 millió forintos pénzügyi támogatásával valósult meg. Tanulóink a tanévnyitó után vehették birtokba az eszközöket, remélhetően mindenki örömére. Az új „fitnesz park” nem csak a szabadidő hasznos eltöltését, hanem a testnevelés órák minél színesebb, változatosabb megtartását is elősegíti.

Régi vágyunk teljesült azzal is, hogy a távolugró gödör „nekifutó” pályáját rekortán felületre cseréltük. A korszerű gumiburkolat biztonságossá és időtállóvá tette a felületet, és remélhetően még messzebbre ugranak róla a tanulók. Az esztétikus kialakítás jól illeszkedik a „fitneszpark” környezetébe is.

Lévai János igazgatóhelyettes

Fitnesz eszközök az Illéssyben