20 éves a Baptista Szeretetszolgálat – vándorkiállítás az Illéssyben

2017. február 23., 13:48

Az 1996-ban megalakult Baptista Szeretetszolgálat 20 éves működését ünnepelte 2016-ban. A szeretetet és szolgálatot is nyújtó segélyszervezet történetét bemutató, gazdag képanyaggal rendelkező kiállítás 2017. február 21-én jutott el iskolánkba.

Iskolánk története 2012. augusztus 31-e óta kapcsolódik a Baptista Szeretetszolgálathoz, ugyanis attól a naptól fenntartónk és működtetőnk, s együtt íródó történetünket a kölcsönös megelégedettség jellemzi.

Toldi Attila igazgató úr üdvözölte az egybegyűlteket, az iskola diákjait, dolgozóit és a kiállítást látogatókat, majd megkérte Steiner Józsefet, a Baptista Szeretetszolgálat misszió-igazgatóját a megnyitó beszéd megtartására és a kiállítás megnyitására. Jelen volt Révész Árpád, a Kisújszállási Baptista Gyülekezet lelkipásztora és Bögös Jenő iskolalelkész is.

A kiállítás február 28-áig tekinthető meg az iskola aulájában, majd továbbköltözik a Kossuth-iskolába.

 

Toldi Attila igazgató

20 éves a Baptista Szeretetszolgálat – vándorkiállítás az Illéssyben