A 60. évforduló

2016. október 28., 14:15

Az 1956-os forradalom és szabadságharc eseményeire emlékeztek mindazok, akik október 23-án a Református templom előtti téren gyűltek össze, hogy tisztelettel adózzanak e történelmi eseményben résztvevők és áldozatok tettei előtt.

Dr. Fehér János professzor ünnepi beszédében felidézte az akkori történéseket, majd iskolánk tanulóinak Csípő Sára, Faragó Edit, Garai Sándor, Gál Dóra, Kovács Ibolya,Piroska Tamás, Rézműves József, Somogyi Gergő, Vitárizs Kitti Októberi bőröndmese című emlékműsorát láthatták a megjelentek. E nem mindennapi műsor mélyen megérintette a hallgatóságot. Büszkék lehetünk tanulóink szereplésére, akik megható, szívszorító pillanatokban részesítették a megemlékezőket.

Köszönet Kovács Krisztina és Ernesztné Csatári Ida tanárnőknek a színvonalas műsor megalkotásáért.

Ari Katalin 

A 60. évforduló